Organizacja przyjęć – znajdź odpowiednią salę i usługę cateringu

Poznaj dalsze szczegóły o przyjęciach w Krakowie.

Gdy ktoś myśli o planowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Tymczasem ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zaprasza się dziesiątki krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to też „18-tki”, chrzciny czy komunie. Gdy lista gości jest długa, przeważnie nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia i przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest zamówienie pasującego do okazji lokalu.

Na co zwrócić uwagę dobierając lokal na organizację imprezy okolicznościowej?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka czy imieniny, w której będą brać udział w większości dorośli, gościom wypada zagwarantować nie tylko miejsce, w którym zjedzą w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Natomiast przyjęcia, w których sporą część uczestników będą stanowić małe dzieci, między innymi ceremonie chrztu albo komunie, poleca się zorganizować w lokalu, który oprócz wynajęcia sali w środku budynku oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu dzieciom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znudzą się za szybko świętowaniem i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Potrawy serwowane zaproszonym także wypada dopasować do charakteru imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie zaleca się więc skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zadba o smaczne menu, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Przyjęcia okolicznościowe – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Wyszukanie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większych miejscowościach, nie jest wielką trudne, aczkolwiek niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w nieomal dworskim duchu urządzane są w nim chrzty, komunie oraz – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można podjąć ogółem do 130 osób. A gdy impreza ma być zorganizowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się aż 300 gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów świadczy kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia posiłków, przez rozstawienie oraz ozdobienie stolików, aż po doświadczoną załogę kucharzy i kelnerów.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]