Opieka nad grobami

Na www.pong-malopolska.pl zlecisz opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd pomników zmarłych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Często jednak nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – także, jeśli groby zlokalizowane są w tym samym miejscu, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku muszą zostać brudne – świetnym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na taką pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm nietrudno spotkać również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, czyli montaż ławeczek albo pomoc w załatwieniu administracyjnych formalności oraz poprawienia napisów.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, które należy opłacić pracownikom czuwającym nad grobami naszych krewnych są bardzo różne. Zależą przede wszystkim od zakresu pomocy – jeśli zlecamy jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli jednak chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem nawet czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Należy też zaznaczyć, że koszty uzależnione są także od wielkości nagrobków, a najdroższe okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]