Nowoczesne formy promocji fim – filmowanie wydarzeń, targów, konferencji

Filmowanie wydarzeń, imprez oraz eventów to nadzwyczaj efektywna metoda na wypromowanie naszego biznesu, produktów bądź usług. Profesjonalnie wykonany klip przykuwa uwagę nowych klientów i znakomicie buduje korzystny wizerunek marki. W ostatnich latach coraz popularniejsze staje się filmowanie akcji promocyjnych, wydarzeń specjalnych, konferencji i wszelkich imprez plenerowych lub masowych, a na rynku funkcjonuje sporo doświadczonych firmwykorzystujących wysokiej jakości kamery oraz inny sprzęt do tworzenia klipów.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na filmowanie wydarzeń?

Filmowanie eventów i imprez to perfekcyjny sposób na uchwycenie fenomenalnego nastroju oraz przebiegu danego wydarzenia. Dynamicznie zmontowany film może przekonać donatorów do inwestycji w przedsięwzięcie, a widzów – do wzięcia udziału w przyszłej edycji wydarzenia. Relacja w formie klipu znacznie lepiej dociera do wyobraźni odbiorców niż foldery, tradycyjne ulotki czy statyczne materiały reklamowe. Tę metodę reklamy można także wykorzystać online – na własnej stronie www czy w mediach społecznościowych.

Filmy eventowe – zatrudnij zawodowców

Profesjonalny i kompetentny zespół dysponuje specjalistycznym sprzętem, który sprawia, że filmy eventowe przykuwają spojrzenia i zapadają w pamięci na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem eventów wykorzystują w swojej pracy między innymi wysokiej jakości drony do filmowania ujęć z powietrza, kamery sportowe, stabilizatory obrazu czy lustrzanki cyfrowe nagrywające w rozdzielczości 4K, a to jedynie niewielki ułamek sprzętuzapewniającego znakomitą jakość filmów. Ekipy zajmujące się zawodowo filmowaniem używają również specjalistycznych programów do montażu klipów.