Doradztwo w przetargach

Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi i osobom składającym oferty. Usługa w wielu przypadkach ma kierunek kompleksowy oraz obejmuje niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach obejmuje kolejność aspektów. W wypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być całościowe przygotowywanie oraz prowadzenie działania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Dlaczego opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, jakie specjalizują się doradztwem w przetargach publicznych, są bardzo dobrze przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a również do stworzenia propozycji przetargowej. Mają również ogromne doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą oraz radą na każdym etapie działania przetargowego.

Lokalizacja firmy:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]