Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Chcesz poznać więcej szczegółów o cateringu biurowym? Zajrzyj na lastrada.pl.

Konferencja, negocjacje biznesowe lub warsztaty – każde poważne przedsiębiorstwo zapewne kiedyś stanie przed nieodzownością organizacji wydarzenia tego rodzaju. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które z reguły nie są w zakresie obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie posiłków i napojów dla jego gości. Jeżeli planowane spotkanie zainteresuje duże tłumy, warto skorzystać z usług cateringu firmowego.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa zabrudzenia odzieży – o cateringu dla firm

Warsztaty oraz sympozja biznesowe to wydarzenia, które zwykle trwają po 5-6 godzin, częstokroć nawet przez kilka następujących po sobie dni. Ich partycypanci dostają dokładny grafik prelekcji, między którymi zaplanowane są maksymalnie trzy krótkie przerwy, w trakcie których nie da się zjeść pełnego posiłku w najbliższej kafeterii. Dlatego tak istotne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą błyskawicznie skonsumować podczas przerwy, a jeśli organizator zezwoli, także zanieść na salę wykładów. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można zjeść bez obaw o ubrudzenie dłoni czy garnituru. W ramach oferty cateringu firmowego dostarczane są także urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – istotny element kursów biznesowych

Przerwy kawowe są bardzo istotne, dają bowiem uczestnikom chwilę odprężenia po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Poza tym jest to także sposobność kontaktu z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w bardziej hermetycznej grupie przedmiotów omawianych na kursie. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych biurowców, w żadnym razie nie dorówna świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych sympozjów bądź płatnych kursów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, jedząc kupione po drodze w sklepie bądź przyniesione z domu sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc prestiż wydarzenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się również o dobre samopoczucie uczestników.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]