Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Serwis okien PCV - więcej o tej usłudze znajdziesz tutaj.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są narażone na różnego rodzaju wykrzywienia i uszkodzenia. Na stan uszczelek oraz okien niekorzystnie działają również warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się wezwać zawodowca. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]