Dlaczego warto skorzystać z usług rekomendowanego fotografa Google?

Uzyskaj poradę rekomendowanego fotografa Google na https://www.fotografsv.pl.

Wirtualne spacery po firmach cieszą się w czasie popularnością, a wiele osób coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Możliwość zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy dochody naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokojakościowy, warto wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Rekomendowany fotograf Google – kim jest?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania fotografii, które zostaną dodane w wizytówce Google. To nie jest osoba zatrudniona w Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. By zdobyć certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany opublikować przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu fotografa Google mogą ubiegać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego należy zdecydować się na fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto postawić na rekomendowanego fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, z pewnością potrafi wykonać wirtualne spacery Google Street View i rewelacyjne panoramy 360. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy niepoprawnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna także reguły wykonywania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek długofalowej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też często dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam które ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na pozostałe serwisy np. Facebook lub YouTube, doradzić nam podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest ogromnym atutem.

Jak znaleźć fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po określeniu miasta uzyskamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może dodatkowo legitymować się wyjątkowym logo, które informuje, że ma on stosowne umiejętności i jest zawodowcem w zakresie tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]