Co warto wiedzieć o wynajmie sali na urodziny dziecka?

Rocznica urodzin to jedno z nielicznych wydarzeń, które obchodzimy z równie żywym entuzjazmem przez dziesięciolecia. Nikt aczkolwiek nie podchodzi do tematu imprezy urodzinowego z taką uniesieniem jak kilkulatki – każda następująca rocznica urodzin to dla dziecka najwspanialszy dzień w roku, na który czeka z niecierpliwością.

Przyjęcia urodzinowe dla dzieci – w sali zabaw czy w domu?

Instynktowną myślą rodzica jest najczęściej to, iż urodziny najlepiej wyprawić w mieszkaniu. Wiąże się to jednak z nieodzownością własnoręcznego przyrządzenia przekąsek dla maluchów i ich opiekunów, jak również przygotowania gier różniących się od tych, w jakich znajomi dziecka partycypują podczas typowych spotkań. O ile organizacja urodzin, na które przyjdzie troje bądź czworo małych imprezowiczów nie będzie przysparzać trudności, to już przy pokaźniejszej liście gości, w domu średniej powierzchni może nie być na tyle miejsca, żeby dzieciakom i ich opiekunom te kilka godzin minęło w wygodzie. Wynajem sali urodzinowej w wielu przypadkach może zatem być lepszym rozwiązaniem.

Organizacja urodzin – imprezy z motywami bajkowymi albo księżniczek

Przyjęcie urodzinowe w sali zabaw na niemało plusów. W zasadzie nie trzeba wcale przejmować się sprawami organizacyjnymi – smakołyki dla najmłodszych oraz zaproszenia na imprezę przygotuje prowadzący salę, a opiekuni mogą skorzystać z ciast i ciepłych napojów sprzedawanych w kawiarni. Zależnie od wybranego pakietu w imprezie urodzinowej może uczestniczyć nawet do 30 maluchów, dla których na pewno nie będzie za mało powierzchni, ponieważ na czas trwania urodzin centrum zabawy jest w pełni do dyspozycji najmłodszych gości. Dzieci spędzą także czas na atrakcjach opracowanych przez profesjonalnego animatora. Możliwa jest też organizacja tematycznych urodzin, przykładowo z motywami policyjnymi, jednorożców bądź bajkowymi.