Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Tu odnajdziesz korzystną ofertę usług cateringowych.

Gdy planujesz wystawne wydarzenie rodzinne lub firmowe, na które chcesz zaprosić ogromną liczbę uczestników, na ogół nie będziesz mógł samodzielnie zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując drobne przekąski i napoje w najbliższym sklepie – ważne wydarzenia zwykle wymagają odpowiedniej oprawy też w obszarze poczęstunku. Wszak nie powinno się rozstawić na stolikach gości samych ciasta oraz słodkich napojów. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringu.

Chcesz zamówić usługę cateringu? Precyzyjnie komunikuj swoje oczekiwania

Firmy świadczące usługi cateringowe z reguły oferują parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji urodzin, chrztów lub wesel, catering firmowy oraz catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są odpowiednio dostosowane do charakteru konkretnych imprez, przez co znacznie różnią się m.in kosztem i listą potraw proponowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringu należy pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą wyraźnie przedstawić własne oczekiwania, ale zarazem być też otwartym na jego wskazówki. Przecież dla caterera organizacja imprez różnego rodzaju to jego praca, a doświadczenie zdobyte w tej branży pozwala mu na podsuwanie rozwiązań, które zadowolą ogół zaproszonych gości.

Wynajęcie firmy cateringowej pozwala zaoszczędzić czas

Przyrządzanie poczęstunku nawet dla skromnej liczby gości może stać się dużym problemem, głównie wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni zrobić to samemu. Zamówienie usługi cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na uzgodnienie innych ważnych aspektów imprezy. Jest to też możliwość podania uczestnikom wyśmienitych dań przygotowanych przez najlepszych kucharzy. Warto przy tym podkreślić, że istotną cechą posiłków przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale także ich prezentacja na stole. Prócz tego podmioty, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń posiadają też własną ekipę zawodowych kelnerów.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]