Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Sprawdź ofertę wypożyczalni szalunków na abcszalunki.pl

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych na budowach technologii. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego rodzaju forma, do której wylewany jest cement – najczęściej przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle budowane są ze sklejki, ale można zaobserwować także wersje zrobione ze stali, a czasem nawet plastiku. Pozostałymi niezbędnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, które pozwalają na osiągnięcie odpowiednich efektów. Jednak ze względu na wysokie ceny nie zawsze ekipy remontowe posiadają swoje szalunki. Gdy okażą się niezbędne, mają szansę wszak po prostu je wypożyczyć – tym bardziej, że wynajem szalunków to obecnie bardzo popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich ekip?

Zakup własnych szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zadanie wykonania fundamentów, ponieważ jak już nadmieniliśmy, będą one do tego niezbędne. Jeżeli zaś wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą danej ekipy, dobrze rozważyć zalety, jakie daje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze na niego postawić? Głównie ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków parę razy do roku okaże się bardziej korzystne niż ich zakup. Warto wspomnieć także o funkcjonalności, ponieważ trzymanie sporadycznie używanych szalunków może generować duże koszty.

Wynajem szalunków – jak znaleźć?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym, która firma nam je wypożyczy. Jak ją znaleźć? Najlepiej zdecydować się na usługi ekipy specjalizującej się w dostawach sklejki dla ekip budowlanych – dzięki temu otrzymamy gwarancję tego, że szalunki będą solidne oraz funkcjonalne. Bardzo ważna okaże się również obsługa klienta – w przypadku, kiedy coraz bliższy jest termin rozpoczęcia prac nie możemy zaakceptować spóźnienia. W przypadku wątpliwości warto natomiast wejść do internetu i sprawdzić, co o usługach danej firmy piszą dotychczasowi kontrahenci.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]