Pokrycia dachowe z blachy – zalety i oferta polskiego producenta

Znajdź pokrycie dachowe.

Pokrycia dachowe wykonane z blachy znowu wypierają z rynku stosowane przez dziesiątki lat standardowe dachówki ceramiczne czy betonowe. Wiele atutów tego rodzaju pokryć dachowych przyczyniło się do tego, iż są one dobrym wyborem nie tylko dla finalnego odbiorcy, ale też dla deweloperów.

Łatwy montaż i swoboda dopasowania do dowolnej konstrukcji dachu – nowoczesne blachodachówki

Blachodachówki zdobywają rynek pokryć dachowych z kilku przyczyn. Po pierwsze są znacznie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża konstrukcję więźby dachoweji zarazem ułatwia przewóz i wyładunek tych elementów. Konstrukcja profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich instalacja jest nie tylko łatwa, ale i szybsza w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są znacznie mniejsze, przez co ich perfekcyjne ustawienie pochłania zazwyczaj o wiele więcej czasu. Kolejną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do praktycznie każdej, także niezmiernie wymyślnej, konstrukcji dachu, gdyż blachodachówkę można bez trudu wyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe świetnie się prezentują zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i idealnie pasuje do starszych budynków, głównie dlatego, że bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżniają się też większą szczelnością. Poza tym łatwo je doczyścić. generalnie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i spłukanie wodą, natomiast w przypadku silnych zabrudzeń – środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – obszerny wybór blachodachówek i blach trapezowych

Aby kupić pokrycia dachowe wysokiej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na naszym rynku od 3 dziesięcioleci działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się ogromny asortyment blachodachówek, paneli dachowych i blach trapezowych. Produkty te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych tego producenta, rozproszonych na obszarze czterech województw południowo-wschodniej Polski: świętokrzyskiego, lubelskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego. Dumą marki REGAMET są produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się zwiększoną odpornością na rdzewienie, powstawanie porysowań, jak również uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet dba o kompleksową obsługę klienta, z tej przyczyny nie licząc własnych produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (np. folie dachowe czy systemy rynnowe) oraz dachówki ceramiczne i betonowe innych najlepszych marek.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08