Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Znajdź podpory Peri na https://sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niemożliwe. W jaki sposób są wykorzystywane? Kiedy opłaca się wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich zastosowanie

Pośród szalunków odróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy rodzaj używany jest do podtrzymywania stropów – dzięki temu tymczasowemu elementowi konstrukcyjnemu można pokryć strop cementem i odpowiednie jego uformowanie. Istotną rolę pełnią również drewniane dźwigary oraz stoliki szalunkowe – niezbędne w czasie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wyprodukowane ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala używać ich w wielu sytuacjach. Zwykle na rynku można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm albo od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się ogromną trwałością, są także łatwe w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są ogromne. Wśród czołowych producentów warto wymienić podpory Peri, szalunki Altrad, jak również części produkowane przez firmy Hunnebeck, Pionart czy Olan. Na specjalną wzmiankę zasługują podpory Peri wyróżniające się przemyślaną strukturą, nowatorskimi rozwiązaniami oraz imponującą jakością. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do używania nawet w ciężkich warunkach. W dzisiejszych czasach dużo firm budowlanych decyduje się na wypożyczenie systemów szalunkowych – przystępne ceny powodują, że usługi te zyskują na popularności. Wynajęcie podpór stropowych to również oszczędność czasu.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]