Jak powstają domy drewniane całoroczne?

Domy drewniane projekty. Uzyskaj więcej informacji na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html.

Drewniane domy to budowlany hit. Nowatorska konstrukcja powoduje, że tego typu nieruchomości nie tylko wyglądają bardzo gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domki z bali mogą być używane jako nieruchomości całoroczne? Jak wyszukać specjalistę, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu drewnianego domu?

Projekty domów drewnianych – lekka konstrukcja

Nowoczesne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów, gdyż mają one mnóstwo zalet. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż tradycyjne domki jednorodzinne. Nieznaczny ciężar domu oznacza niższe koszty. Całoroczne domy drewniane powstają błyskawicznie, ponieważ są wykonane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o prace związane z ze schnięciem zaprawy. Specjaliści przekonują, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. To połączenie innowacji z tradycją. Z jednej strony zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem podhalańskim. Jednak dzięki zastosowanym elementom gwarantują komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – zaufaj doświadczonym specjalistom

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje zrobione z surowca naturalnego, dlatego też są całkowicie ekologiczne. Dzięki zastosowaniu drewna osoby zmagające się z aeroalergenami odczuwają zdecydowaną poprawę samopoczucia. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się wspaniałym poziomem izolacji cieplnej, nie musimy wykonywać generującej duże koszty termomodernizacji. Kolejnym atutem jest niewielka grubość ścian, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można budować także podczas zimy, bo wszystkie prace wykonywane są z pominięciem schnięcia zaprawy. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]