Budowa domów drewnianych – doświadczeni specjaliści to podstawa

Tu dowiesz się, kto oferuje budowę nowoczesnych domów drewnianych.

Mnóstwo osób marzy o posiadaniu własnego domu. Wielu z nich udaje się zrealizować to pragnienie. Jeszcze wcale nie tak dawno temu w polskim krajobrazie dominowały domy mające kształt popularnego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Cechowały się także niemałymi stratami energii. Obecnie wygląda to całkiem inaczej. Niezwykle chętnie stawiamy na domy wybudowane z drewna stanowiące połączenie znanego od pokoleń stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć nowoczesność i tradycję?

Domy wznoszone z drewna to aktualnie najlepszy przykład na to, jak doskonale można łączyć tradycyjny styl podhalański z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam wygodę. Styl góralski – bo tak nierzadko nazywa się również styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, spadzisty dach , który pokryto gontem, weranda lub balkon – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu góralskim. By jednak taki dom był nowoczesny, architekci stosują dzisiaj liczne przeszklenia, z chęcią wprowadzają także inne nowoczesne materiały. Taki dom może być także energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci stawiają na zwartą bryłę domu, zalecają dobór właściwych okien oraz właściwie wykonane ocieplenie. Domy drewniane wzniesione w stylu podhalańskim połączonym z nowatorskimi elementami napotyka się często w w jednej części Polski. Jest to oczywiście Małopolska, na terenie której położone jest piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt fachowcom

Przygotowanie wysokiej jakości projektu domu drewnianego będącego połączeniem stylu podhalańskiego z nowoczesnością naprawdę nie należy do prostych. Z tego powodu najrozsądniej jest powierzyć to zadanie specjalistom. Tak samo jest już na etapie budowy domu. Tylko wówczas będzie można być pewnym, że dom będzie wyglądał pięknie, a jednocześnie będzie trwały oraz wygodny w użytkowaniu.

Lokalizacja firmy:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]