wyprawy egzotyczne, podróż poślubna

Egzotyczne wakacje lub podróż poślubna inne niż wszystkie? To możliwe!

Podróże relaksują, kształcą wyobraźnię, pomagają uciec od męczących obowiązków oraz uczą nas poszanowania dla odmiennych narodów i kultur. Najmocniej zapadają w pamięć te, które prowadzą nas w dalekie obszary, pod każdym względem odmienne od naszej polskiej rzeczywistości. I choć niewielu z nas ma duszę globtrotera, każdy powinien przynajmniej raz wybrać się na egzotyczną wyprawę w dowolny obcy zakątek świata.

Egzotyczne podróże – kto je zorganizuje?

Zaplanowanie wyprawy egzotycznej nie jest kwestią łatwą. Dlatego właśnie zwyczajny turysta sięga po pomoc biur podróży. Proponują one jednakże głównie mało oryginalne pobyty w nadmorskich hotelach, wczasy organizowane są w wieloosobowych grupach, a ich program zwykle nie uwzględnia odwiedzania atrakcji turystycznych danej miejscowości. Jeżeli marzysz o prawdziwie unikatowej podróży, sprawdź usługi biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w planowaniem podróży szytych na wymiar, to znaczy z uwzględnieniem szczegółowych preferencji zamawiającego. Po uzgodnieniu z klientem terminu, miejsca podróży i preferowanego kosztu wyjazdu, biuro bukuje miejsce zakwaterowania i bilety lotnicze, a także przygotowuje skrupulatny plan wycieczki. Na domiar tego biuro przekazuje także garść kluczowych porad dla turysty, dotyczących między innymi tego, którą plażę wybrać, co wypada zobaczyć, gdzie znaleźć pyszny posiłek oraz powiadamia na co uważać w odwiedzanym kraju.

Wyprawy egzotyczne dla młodych par i osób aktywnych

Bez względu na to jaki rodzaj wypraw preferujemy, w propozycjach biura podróży egzotycznych wszyscy wybiorą coś dla siebie. Dla entuzjastów niczym nie zakłóconego odpoczynku biuro wyselekcjonowało perfekcyjne miejscowości w Meksyku, Filipinach oraz Tajlandii. Młode pary mogą spędzić romantyczne tygodnie wypoczywając na plażach Indonezji lub Fiji – to wspaniałe destynacje na podróż poślubną. Natomiast osoby aktywne mogą zobaczyć buddyjskie świątynie na Sri Lance, połazić po górach w Himalajach, spotkać słonie i hipopotamy w trakcie safari w Zanzibarze czy eksplorować podziemną rzekę na filipińskich wyspach. Nie brakuje też sugestii egzotycznych wypraw dla rodzin z maluchami.

Źródło fotografii – relaksmisja.com.

Lokalizacja firmy:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]