Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Wyprawy górskie - ta niebywała oferta Cię pozytywnie zaskoczy.

Lubisz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem doceniającym bezpieczne i dobrze opracowane wyprawy pod opieką kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, których celem są pasma górskie prawie każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do miłośników turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które lubią czynne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego typu wyprawach. By partycypować w wyprawie konieczna jest wysoka sprawność fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to propozycja dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o szerokich umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Czemu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne doznania. Pozwalają zarazem wcielić w życie marzenia i poznać swoje reakcje w trudnych warunkach. Firma korzysta z wykwalifikowanych przewodników i liderów znających na wskroś charakter górskiego terenu, ale również entuzjastycznie dzielących się posiadaną wiedzą z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Dolomity i Alpy.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]