Obozy tenisowe

Obóz tenisowy - ta niebywała oferta każdego usatysfakcjonuje.

Wakacje to czas, który możesz przesiedzieć w salonie, oglądając kolejne programy w telewizji. Możesz również spędzić je w sposób czynny. Ciekawą opcją spędzenia wakacyjnych miesięcy jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – aktywnie i fascynująco

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Przeważnie lekcje odbywają się czteroosobowych grupach po 2 godz. treningu codziennie. Dodatkowo, dzieci uczęszczają na basen oraz grają w piantballa i biorą udział w innych zabawach. Nie zabraknie również wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Z kolei w czasie pieszej wycieczki można poznawać dziką faunę i florę.

Obóz tenisowy – popularne miejsca

To nieprawda, że najlepsze wakacje to wyjazdy poza krajem. Aby przeżyć coś niezapomnianego nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie ekscytująco może być w Bieszczadach. Właśnie tam organizowane są najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Kto może pojechać na obóz tenisowy?

ten typ obozów adresowane są przede wszystkim do młodego pokolenia. Świetnie bawić się będą zarówno nastolatki, jak i mniejsze dzieci. Istnieją również oferty dla całych rodzin.

Lokalizacja firmy:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]