Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Kurs modelowania 3D - ta niebywała oferta każdego usatysfakcjonuje.

Świat grafiki nieustająco ewoluuje i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe techniki na rzecz tworzenia swoich dzieł wyłącznie cyfrowo. Dostępne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale również modelowania obiektów 3D. Inicjacja przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się obecnie wielkimi wydatkami – można bowiem zainstalować program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który jednocześnie jest całkiem bezpłatny.

Kursy modelowania 3D najlepiej w jak najmniej licznych zespołach

Obsługę dowolnej aplikacji można przyswoić sobie we własnym zakresie, lecz proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nierzadko jest bardzo męczący. Dlatego też uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie niezwykle pomocne osobom, które niedawno odkryli Blender 3D. Zaznajamianie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nakładanie różnorodnych efektów świetlnych i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeśli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez uczestnika kursu wskazując elementy, które warto dopracowac oraz proponując ku temu trafne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, aby przebiegał on w małych grupach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność pożądana w w branży projektowej i gier wideo

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś umiejętnością poszukiwaną i cenioną głównie w branży gier wideo, projektowej i filmowej. Znajomość programu Blender 3D otwiera więc wiele perspektyw zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne dzieła, które potem można śmiało dołączyć do swojego portfolio. Nie znaczy to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży gier wideo i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników tego typu kursów to po prostu artyści oraz hobbyści pragnący spróbować nowych form ekspresji lub rozwinąć swoje obecne umiejętności.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]