Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Nie zwlekaj! Sprawdź pełną ofertę! Wakacyjny kurs rysunku Kraków w najlepszej cenie.

Lubisz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo albo grafika. Na tego typu kursy zapisują się także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy projektowaniem wnętrz. Świetną propozycją na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]