Kurs digital painting – zdobądź nowe umiejętności graficzne

Sprawdź informacje o kursie digital paintingu

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz na popularności i jest szeroko używana między innymi w reklamie, grach komputerowych i filmie. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz edytować grafikę w programach graficznych, a także rozwijać koncept wyimaginowanych światów i tworzyć bajkowe postaci. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich toku uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak stosować maski i warstwy, wykorzystywać światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą fachową poradą, dokonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, reklamą i animacją.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]