Nienaturalne linki przychodzące – filtry od Google

Najistotniejszym motywem, przez który na witrynę online może być zastosowany filtr Google, są nienaturalne linki przychodzące. Czy jest możliwość uniknięcia tych surowych obostrzeń?

Zaprzestań stosowania nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to stosowanie sztucznej liczby odnośników kierujących odbiorców na naszą witrynę internetową. Manipulują one pozycją witryny w wyszukiwarce i przez to przekraczają normy rzetelnego pozycjonowania wypracowane przez koncern Google. Najczęściej nienaturalne linki przychodzące stosowane są pod postacią wpisów marketingowych naszpikowanych licznymi frazami. Szerzy się także proces kupowania linków, co skutkuje zastosowaniem filtra. Witryna jest zbanowana filtrem w Google za nienaturalne linki, jeśli nieprofesjonalne metody zostaną ujawnione, a to łączy się ze znacznym zmniejszeniem jej pozycji w wyszukiwarce, nawet o 40 stron.

Jak poradzić sobie z nienaturalnymi linkami przychodzącymi

Nie zapominajmy, że gdy na witrynę zostanie założony filtr w Google za nienaturalne linki, jesteśmy w stanie ubiegać się o odtworzenie dobrej pozycji w przeglądarce . Proces ten jest jednak bardzo długotrwały i nie gwarantuje stuprocentowego powodzenia. Jeśli chcemy zwiększyć prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów – zgłośmy się do profesjonalnej agencji pozycjonującej. Fachowcy błyskawicznie ustalą prawdziwą przyczynę i uporają się z nienaturalnymi linkami. Zwróćmy uwagę, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i zdejmowanie filtrów od Google warto zlecać tylko renomowanym podmiotom.