Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Na flobo.io przeczytasz wszystko, co warto wiedzieć o automatycznym księgowaniem przelewów.

Biznesmeni stale poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas przeznaczany na wykonywanie uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale także automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – zasada funkcjonowania

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez aplikację Flobo możliwe jest za sprawą integracji tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wystawionych fakturach, a następnie obserwuje czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko największych przedsiębiorstw, ale też i tych mniejszych, które w miesiącu obsługują jedynie 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, wyjątkowo potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie napotykają problemy z nieterminowymi klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Zastanawiasz się czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje należności z tytułu abonamentów, toteż rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach językowych lub niepublicznych, a więc tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się też hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]