Doradztwo prawne dla osób fizycznych i spółek

Nasza kancelaria jako grupa prawników – radców prawnych i aplikantów radcowskich – oferuje Klientom kompleksową pomoc prawną z różnych dyscyplin prawa, specjalizując się przede wszystkim w prawie cywilnym, prawie pracy i prawie rodzinnym. Oferujemy usługi prawne zarówno pozaprocesowe, jak i procesowe, dla osób fizycznych i podmiotów prawa handlowego. Udzielając porad prawnych korzystamy z bogatego doświadczenia pozyskanego w okresie wieloletniej praktyki zawodowej.

Obsługa prawna klientów indywidualnych

Osoby prywatne pojawiają się u naszych prawników z kwestiami prawnymi związanymi z kontaktami, rozwodami i alimentami. Współdziałanie w tego rodzaju sprawach opiera się głównie na poznaniu sytuacji osoby korzystającej z pomocy prawnej oraz dostosowanie do jej potrzeb odpowiedniego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, jakkolwiek zależnie od stanu faktycznego sugerujemy także pozasądowe rozwiązania mediacyjne czy ugodowe, które mogą mieć wpływ na szybsze rozwiązanie sprawy oraz zredukują koszty obsługi prawnej. Klienci będący osobami fizycznymi zgłaszają się do nas po pomoc prawną też w sprawach dotyczących prawa spadkowego. Nasza kancelaria uczestniczy w opracowaniu projektów testamentów biorąc pod uwagę wolę Klienta, jak również oferuje porady prawne w już rozpoczętych postępowaniach spadkowych.

Pomoc prawna dla przedsiębiorców

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla firm i spółek. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy zatem kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. W obrębie współpracy prowadzimy doradztwo dla podejmowanych przez nich działań, świadczymy porady prawne z zakresu praw pracowniczych, prawa administracyjnego, prawa podatkowego czy prawa handlowego. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, będące rezultatem współpracy z różnymi podmiotami, staramy się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie, znajdując adekwatne rozwiązania prawne, również w jednostkowych sprawach.