Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

Zgłoś się po pomoc do jubilera Kraków.

Wraz z rozkwitem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy także nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. Obecnie coraz częściej wykorzystujemy opcję zakupów w sieci. I chociaż w internecie odnajdziemy niemal wszystko, wciąż jest wiele rzeczy, które najlepiej kupować w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz wskazówki od rzeczoznawcy

Kupno złotego pierścionka, naszyjnika czy broszki wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Zatem, aby być pewnym, że biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, powinniśmy obejrzeć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli mamy zamiar kupić obrączki czy też pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeżeli zaś znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on za ciasny bądź za luźny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do pożądanego obwodu lub zrobi nowy. Kolejnym plusem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z kompetentnej wskazówki jubilera. Pomoże on nam dopasować odpowiedni kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, wskaże aktualne trendy we wzornictwie, a klientom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie daje się z okazji komunii, ślubu czy urodzin.

Sklep jubilerski – renowacja uszkodzonej biżuterii i skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale także świadczą inne usługi. Najważniejszą z nich jest reperacja zniszczonej biżuterii. Jeśli rozerwał się nam wisiorek bądź wypadł kamień z kolczyka, jubiler w mgnieniu oka i sprawnie zreperuje go w swoim warsztacie. Przerobi też obwód sygnetu, gdy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał większy obwód palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na wisiorku czy pierścionku podziękowania, gratulacje, datę albo inny znaczący dla nas cytat. Z kolei jeśli chcemy podarować komuś niepowtarzalny upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na zawieszkę bądź sygnet, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w mieszkaniu mamy niekompletną ewentualnie niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Lokalizacja firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]