Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Szukasz srebrnej biżuterii? Sprawdź www.bizutik.pl

Jest z ludźmi od wieków i mimo pojawienia się wielu nowatorskich projektów, w istocie niewiele ewoluowała. Biżuteria nadal odgrywa tę samą rolę – jest swoistą ozdobą ciała i pozwala na oddanie swojego charakteru. Nic zatem zaskakującego, że biżuterię równie chętnie zakładają panie oraz mężczyźni, dzieci oraz dorośli, ludzie z różnych klas społecznych. Bez względu na to, jakie projekty lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest produkowana z tych samych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej kilka dekad?

Plusy srebrnej biżuterii

Największym plusem srebrnej biżuterii okazuje się z całą pewnością fakt, iż jej stosowanie pozwala uniknąć różnych dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii bywa zalecane klientom, którzy niedawno przekłuły ciało. Nie wolno zapomnieć też o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro wytrzyma sporo czasu, ale powinniśmy odpowiednio je pielęgnować. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – może się ona porysować lub uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być czyszczona w wodzie z alkoholem lub amoniakiem. Trzeba trzymać ją w szkatułce z miękką tkaniną – unikniemy wówczas zarysowań.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]