Kolczyki serduszka – dla dzieci i dorosłych

Znajdź kolczyki serca

Kolczyki serca są jednym z najchętniej nabywanych typów biżuterii damskiej oraz dziecięcej – pasują na wszelkie okazje, rewelacyjnie uwydatniają urodę, są również perfekcyjnym pomysłem na podarunek. Jakie formy kolczyków występują na rynku? Z czego zazwyczaj są produkowane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – na wizyty w teatrze i do szkoły

Motyw serca jest nierzadko wykorzystywany w jubilerstwie. Stanowi on inspirację do projektowania kolczyków zarówno dla dzieci, jak i dla kobiet. Kolczyki serca stanowią eteryczne uzupełnienie licznych stylizacji. Mogą występować zarówno w formie kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest najczęściej wybierany na swobodne okazje – nakładamy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, ale w delikatny sposób uwydatniają prawdziwą urodę właścicielki. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do pozornego wyszczuplenia twarzy i wydłużenia szyi. Tego rodzaju kolczyki zakłada się na wielkie wyjścia, wesela oraz randki i doskonale komponują się one z szykownymi sukienkami. Natomiast najmłodsi mogą założyć kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię, jak i do szkoły.

Kolczyki serduszka – idealny upominek dla ukochanej osoby

W sprzedaży można kupić kolczyki serca wytworzone ze srebra oraz złota. Popularne są też modele pozłacane, które są niedrogie, a zarazem prezentują się bardzo wspaniale. Tak kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być przystrojone kamieniami szlachetnymi, przykładowo cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. U jubilerów nabędziemy kolczyki serduszka w kolorze błękitnym czy rubinowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można ofiarować w prezencie członkowi rodziny, na przykład na Dzień Babci, złote gody tudzież w wielu innych sytuacjach. Podarowane kochanej kobiecie – narzeczonej, matce czy też żonie, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o istniejącym między wami uczuciu, miłości oraz szacunku.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]