Kolczyki na biglach – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Dowiedz się, gdzie nabyć kolczyki na biglach, wejdź na www.bizutik.pl/kolczyki/bigle

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie oraz inne materiały. Istotne są wszak zarówno ich projekty, ale także walory praktyczne – kolczyki, których nie używa się wygodnie z pewnością nieczęsto będą wyjmowane ze szkatułki. Z tego powodu kupując biżuterię powinniśmy dowiedzieć się, który typ zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest naprawdę wielka – wciągane, sztyfty czy bigle. Które z nich będą trafionym rozwiązaniem? Dobrze na przykład wybrać kolczyki na biglach – są wszak praktyczne oraz doskonale się prezentują.

Kolczyki na biglach – jak dobrać?

Kolczyki na biglach polecane są zwłaszcza dla pań o dość kanciastej twarzy – bywają długie, zatem nadają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą także wyglądały na okrągłej twarzy – szczególnie, jeśli wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Należy rzecz jasna zaznaczyć, iż klientki o nieco odmiennej twarzy również mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą właściwy wzór.

Kamienie wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach wytwarzane są z różnych kamieni – wszystko zależne jest od kosztów ich wydobycia i fantazji twórcy. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem i minerałami sztucznymi – na przykład z cyrkoniami. Które z nich warto wybrać? To rzecz indywidualnych upodobań – niekiedy korzystniej wypadną kolczyki z turkusem, innym razem dobrze zda egzamin minerał syntetyczny, zatem zakup kolczyków warto przeanalizować samemu.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]