Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Chcesz zamówić kolczyki z cyrkoniami? Wejdź na www.cyrkonie.com.pl

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy dodatek dla eleganckiej kobiety. Te przepiękne wyroby doskonale współgrają z pierścionkami wyprodukowanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, jak selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jak są produkowane

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, wykazujące wspaniałe cechy estetyczne. Migoczą pod wpływem światła kryształowym lśnieniem, są odpowiednio wyszlifowane oraz pozbawione barwy. Ich wygląd znakomicie imituje szlachetne kryształy, sprawdzają się zatem jako element zdobniczy. Produkowane są też wielobarwne warianty cyrkonii – dzięki dodaniu różnych składników można stworzyć poniższe zabarwienia: błękitny, czerwony, oliwkowy, brunatny. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, bo nadają się na każdą okazję – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często stosuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te mieniące się dodatki są mocne i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic, jak również naszyjników. Gdzie możemy zaopatrzyć się w biżuterię z cyrkoniami? Szeroki asortyment proponują sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w rozmaitych wariantach i niskich cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i mamy wyśnioną i piękną biżuterię. Nabywcy często wybierają minimalistyczne kolczyki, chociaż popularne są także te bogato zdobione.