Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

Zamów kolczyki na sztyftach.

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, rzutuje nie tylko wykorzystany do ich produkcji kruszec, projekt oraz ozdobne kamienie, ale również typ mocowania. W sklepach znajdziemy rozmaite rodzaje mocowań – między innymi wiszące bigle oraz dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni wybór dla tych kobiet, które cenią prostotę i wygodę, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i nie obciążają ucha. Szczególnie istotna jest również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na wyjątkowe imprezy oraz te, które śmiało można nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach – uniwersalna prostota

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko naprawdę eleganckie, a jednocześnie nie zniechęcają nadmiarem. Najlepszym rozwiązaniem okażą się z pewnością wykonane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi kamieniami – topazem czy bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, lecz eleganckich kreacjach – ich dopasowanie ułatwiają małe gabaryty oraz nieskomplikowany wzór.

Tańsze kolczyki na sztyftach

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do codziennych strojów. Do biura warto założyć w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – wyglądają niemal tak korzystnie, co naturalne, a ich ewentualne zgubienie nie okaże się tak bolesne. Syntetyczne minerały, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy też warto postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego humorystyczną główką.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]