Jakie srebrne kolczyki wybrać?

Sprawdź, gdzie zamówić kolczyki srebrne

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej wybieranych przez Polki dodatków. Są idealne na każdą okazję – bardzo uroczystą i mniej formalną. Zobaczmy w czym tkwi sekret, że są tak często wybierane, a także gdzie można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych kształtach. Najbardziej „trendy” są lekkie wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, a równocześnie eleganckie. Równie często kupowane są wiszące akcesoria, które cudownie wysmuklają szyję. Sprzedawane jako wysadzane naturalnymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko ma miejsce w przypadku błyskotek z metali nieszlachetnych. Najbardziej oryginalne kolczyki wykonano techniką oksydowania, więc dobierając je sprawdźmy próbę oraz metodę ich produkcji.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze olśniewające

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się perfekcyjnie, musimy umiejętnie je pielęgnować i na bieżąco eliminować wszelkie zanieczyszczenia. Powinno się przecierać je co jakiś czas suchą ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne środki zapobiegające ciemnieniu, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki przechowywać w zamkniętych woreczkach. Nie sprawdzajmy natomiast anachronicznych metod polerowania, typu pasta do zębów czy ocet. Tego typu środki niezwykle niszczą delikatną powłokę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór biżuterii jest na pewno w e-sklepach, które proponują ekspresowe doręczenie i kuszące obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to niebywała wygoda, którą z całą pewnością docenią w szczególności zapracowane panie domu.