Długie kolczyki pasują do różnych typów urody

Zamów długie kolczyki.

Stylowa biżuteria wspaniale podkreśla naturalny urok wszystkich kobiet i sprawdza się w najrozmaitszych sytuacjach – można ją nosić do pracy, romantyczne rendez vous we dwoje lub na wielkie przyjęcia. Jak dopasować długie kolczyki w zależności od typu urody?

Kolczyki długie – wyszczuplają szyję oraz twarz

Długie kolczyki współgrają z przeróżnymi rodzajami urody – mogą je nosić panie o owalnej twarzy, jak i te z wyraźnie zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi. Wszystko zależy od rezultatu, jaki pragniemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki długie na minimum 2 cm rewelacyjnie wyszczuplają szyję oraz wysmuklają twarz, a specjalne ku temu predyspozycje posiadają wzory kolczyków o pociągłym, a przy tym cienkim kształcie, na przykład w formie pałek czy listków. Popularne są również wiszące kolczyki w kształcie lekkich łańcuszków, które świetnie prezentują się na uszach i stanowią subtelny akcent, który nie wybija się na pierwszy plan stylizacji. Za sprawą właściwej biżuterii cała sylwetka staje się optycznie smuklejsza i nabiera wrażenia lekkości. Długie kolczyki mogą także mieć formę kółeczek – te modele nie wydłużają szyi, ani nie wyostrzają konturów twarzy, skorzystają z nich zatem panie, które dążą do uzyskania subtelnego wydźwięku stylizacji.

Na jakie okazje możemy założyć długie kolczyki?

Kolczyki długie pasują zarówno na co dzień oraz od święta. Będą idealnym dodatkiem do szykownej sukni, ubranej na przykład na bal sylwestrowy, ślub koleżanki czy też studniówkę. Wyraziste kolczyki srebrne z lazurowymi cyrkoniami zaakcentują niebieską barwę oczu, a pozłacane pałeczki będą bardzo dobrze pasować do innych elementów złotej biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki srebrne w postaci liści – są niezobowiązujące oraz bardzo dobrze uwydatniają styl casual. Na romantycznym spotkaniu najlepiej zaprezentują się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których rozbrajający blask bez dwóch zdań zachwyci każdego. Rozsądnym pomysłem na biżuterię do pracy są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to znak ponadczasowej klasy.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]