Wzmacniacz kanałowy – siła sygnału i zakresy

Jeśli chcesz kupić wzmacniacz kanałowy, koniecznie wejdź na https://www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-przedwzmacniacze/Wzmacniacze-wielozakresowe/WWK-951-wielozakresowy-wzmacniacz-kanalowy

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie zaprojektowane do odbioru sygnału telewizji naziemnej. Jak możemy się domyślić z nazwy najważniejszą funkcją jaką spełnia jest wzmacnianie mocy sygnału. Przekonajmy się w jaki sposób funkcjonuje wzmacniacz kanałowy i na jakich częstotliwościach działa.

Wzmacniacz kanałowy – w gęsto uzbrojonych budynkach

W hurtowniach uzyskamy wiele urządzeń, których zadaniem jest spotęgowanie sygnału i odbiór kanałów telewizji naziemnej. Służą one zarówno do zwykłych zastosowań, jak i do tych niestandardowych. Zakładane są w rejonach, na których sygnał jest bardzo słaby. Sprawdzają się np. w górach, garażach podziemnych, a także w gęsto uzbrojonych nieruchomościach. Bardziej zaawansowane technologicznie wzmacniacze kanałowe umożliwiają zdalne rozsyłanie sygnałów telewizyjnych. Ich konstrukcja powoduje, że mogą być stosowane na antenie zewnętrznej – sprawdzają się w kryzysowych warunkach.

Wzmacniacz kanałowy – niezależne zasilanie

Najbardziej popularny wzmacniacz kanałowy ma kilka oddzielnych wejść – przykładowo VHF lub w technologii SAW. Moduły mogą mieć zastosowaną technologię redukującą nieprawidłowości wytwarzane przez sygnały internetu mobilnego. Zależnie od modelu posiada także 3 lub 4 specjalistyczne filtry UHF – kompatybilne z kanałami k.20-k.69. Dostępne u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe współpracują na przykład z antenami DIGIT. Wzmacniacze kanałowe mają zewnętrzne zasilanie oraz sygnalizatory LED.

Lokalizacja firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]