Ultra Robotics silniki elektryczne prądu stałego i inne rozwiązania dla przemysłu

Zamów silniki BLDC na ultrarobotics.pl.

Powszechne użycie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, narzuca sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne układy napędowe i sterowniki serwo od uznanych światowych wytwórców.

Przekładnie, motoreduktory i silniki elektryczne od uznanych producentów

Istniejąca od przeszło 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (DC, BLDC i AC), silników elektrycznych DC oraz przekładni falowych i planetarnych produkowanych z wysokiej klasy surowców przez najlepszych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się wyjątkową żywotnością i solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są stosowane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, sprzętu medycznego czy obrabiarek, a dzięki możliwości ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%).

Polska firma Ultra Robotics dostarcza również produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec, Sesame Motor Corp i Bodine Electric Company.

Lokalizacja firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]